Pomoc drogowa Police | tel. 788-013-013

pomoc drogowa police

Każde auto może odmówić posłuszeństwa. Wiesz co wtedy robić ? Pomoc drogowa Police pomoże Tobie w każdej sytuacji. Holujemy pojazdy całe i uszkodzone. Odbieramy samochody z awarii, wypadków. Wystarczy do nas zadzwonić i podać lokalizację awarii lub wypadku a szybko dojedziemy na miejsce. Zabierzemy państwa i auto. Działamy non stop przez siedem dni w tygodniu. Pomagamy państwu w każdej awarii drogowej.

Miałem wypadek. Czy pomoc drogowa Police zabierze moje uszkodzone auto ?

Tak. Tym właśnie się zajmujemy. Oferujemy państwu szybką i fachową pomoc wtedy kiedy właśnie tego potrzebujecie. Nie muszą się państwo niczym martwić. Oferujemy pełną obsługę. Posiadamy doświadczenie w odbieraniu pojazdów w każdym stanie. Nawet tych mocno uszkodzonych po poważnych wypadkach. Przyjedziemy na miejsce wypadku i odbierzemy państwa auto najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Czy pomoc drogowa Police jest dostępna cały czas ?

Nigdy nie wiadomo kiedy będą państwo potrzebowali naszej pomocy. Dlatego właśnie jesteśmy do państwa dyspozycji non stop. Nasz numer alarmowy jest aktywny przez 365 dni w roku. Działamy w dzień i w nocy przez siedem dni w tygodniu. Wystarczy do nas zadzwonić a przyjedziemy i pomożemy państwu w każdej sytuacji. Zdajemy sobie sprawę z tego iż wypadku nigdy nie da się zaplanować, dlatego właśnie jesteśmy maksymalnie elastycznie i staramy się zawsze dostosować do państwa potrzeb i wymagań.

Jakie pojazdy pomoc drogowa Police jest w stanie odebrać ?

Dysponujemy lawetami które mogą odebrać pojazdy osobowe i dostawcze. Posiadamy lawetę która może zabrać auto osobowe lub dostawcze o masie 1500 kg lub lawetą która może zabrać pojazd o masie 2800kg. W zależności od potrzeby nasze lawety mogą pomieścić do 6 osób z kierowcą włącznie. Umożliwia nam to odebranie państwa wraz z pasażerami bezpośrednio z miejsca wypadku. Wszystkie nasze holowniki są wyposażone we wciągarki które umożliwiają nam odebranie pojazdów uszkodzonych, które nie mogą wjechać o własnych siłach na lawetę. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.