Autoholowanie Szczecin | tel. 788-013-013

autoholowanie szczecin

Każde auto kiedyś ulega awarii. Może przytrafić się to i Tobie. W takiej chwili autoholowanie Szczecin to najlepsze rozwiązanie. Pomożemy z uszkodzonym autem, niezależnie od tego czy podczas kolizji czy awarii. Usuniemy usterkę lub odholujemy auto na parking lub warsztat. Nie musisz się o nic martwić. Zapisz sobie numer kontaktowy do nas a zawsze w trudnej sytuacji udzielimy Tobie pomocy. Prowadzimy przewóz aut całych jak i uszkodzony. Odbieramy auta z wypadków. Pomożemy w każdej sytuacji.

Miałem wypadek czy autoholowanie Szczecin odbierze moje auto ?

Oczywiście tym właśnie się zajmujemy. Odbierzemy państwa oraz auto bezpośrednio z miejsca wypadku. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz przeszkoloną karą kierowców. Wystarczy do nas zadzwonić i podać dokładną lokalizację a przyjedziemy bezpośrednio na miejsce wypadku. Nasze lawety są wyposażone w profesjonalną wciągarkę dzięki czemu jesteśmy w stanie zabrać nawet bardzo mocno uszkodzone auto. Kierowcy posiadają spore doświadczenie w wyciąganiu i załadowywaniu uszkodzonych pojazdów.

Czy autoholowanie Szczecin działa cały czas ?

Funkcjonujemy non stop. Można się z nami kontaktować o każdej porze dnia i nocy. Działamy przez 365 dni w roku. Pracujemy nawet w nocy, dni wolne i święta. Jesteśmy do państwa dyspozycji zawsze wtedy kiedy tego właśnie potrzebujecie. Warto mieć nasz numer alarmowy bo nie wiadomo kiedy może się państwu przydać. Nie odmówimy państwu pomocy. Zawsze przez siedem dni w tygodniu jesteśmy do dyspozycji pod numerem alarmowym podanym na górze naszej strony.

Ile kosztuje autoholowanie Szczecin i okolic ?

Cena za usługę jest za każdym razem indywidualnie ustalana z klientem. Cena jest uzależniona od ilości kilometrów jakie musi przejechać nasza laweta, czasu załadunku auta oraz terminu realizacji zlecenia. Staramy się zawsze być konkurencyjni. Dla stałych klientów przewidujemy rabaty. Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dopasować do państwa potrzeb. Wszelkich informacji udzielamy państwu telefonicznie. Zawsze można do nas zadzwonić i zapytać się o przewidywany koszt holowania pojazdu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.