Laweta Szczecin | tel. 788-013-013

laweta szczecin

Potrzebujesz przewieźć swoje auto z punktu A do punku B ? Trafiłeś idealnie. Laweta Szczecin i okolice to usługa dzięki której możesz przetransportować swoje auto w dowolne miejsce. Przewozimy auta całe i uszkodzone. Dysponujemy lawetą na auta osobowe oraz dostawcze. Nasze holowniki są w stanie zabrać nawet 6 osób.  Przewieziemy twoje auto szybko i bezpiecznie. Oferujemy konkurencyjne ceny. Działamy non stop.

Czy laweta Szczecin działa tylko w obrębie tego miasta ?

Nie. Jesteśmy w stanie przewieźć państwa auto w obrębie województwa zachodniopomorskiego jak i na terenie całego kraju. Prowadzimy też holowanie poza granicami naszego kraju. Każda trasa jest indywidualnie ustalana z klientem. Staramy się zawsze dopasować do potrzeb oraz wymagań naszego klienta. Jesteśmy elastyczni. Stałym klientom oferujemy korzystne rabaty i dodatkowe usługi. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów dotyczących przewozu auta.

Jak laweta Szczecin ustala cenę przewozu auta ?

Każde zlecenie jest inne i tak też do tego podchodzimy. Staramy się zawsze dogadać z klientem. Jesteśmy elastyczni. Cena zlecenia zależy naturalnie w główniej mierze od tego jak daleko jedziemy. Na cenę składa się też to jakie auto przewozimy. Czy pojazd jest w stanie sam wjechać oraz zjechać z lawety oraz termin realizacji zlecenia. Wszystkie powyższe czynniki składają się na cenę końcową zlecenia. Naturalnie stali klienci otrzymują od nas rabat.

Czy laweta Szczecin jest w stanie zabrać uszkodzone auto ?

Tak. Nasz holownik jest przystosowany do przewozu pojazdów uszkodzonych. Nasze lawety są wyposażone we wciągarki które ułatwiają załadunek oraz rozładunek pojazdów które nie mogą wjechać o własnych siłach. Posiadamy sporą wiedzę i doświadczenie związane z przewozem, załadunkiem i rozładunkiem pojazdów uszkodzone. Znacznie ułatwia to pracę i skraca czas jaki potrzebujemy aby szczęśliwie dowieźć państwa auto z punku a do punktu b. Warto skorzystać z naszej oferty ponieważ jesteśmy profesjonalistami i wiemy co robimy. Wszystkie niezbędne informację związane z każdym zleceniem można naturalnie uzyskać pod podanym na górze strony numerem telefonu.