Holowanie Szczecin | tel. 788-013-013

holowanie szczecin

Twoje auto odmówiło posłuszeństwa ? Uległo kolizji ? Lub z innych powodów nie może wrócić o własnych siłach ? To nie koniec świata ! Holowanie Szczecin i okolice to szybka pomoc w takich właśnie sytuacjach. Jesteśmy po to aby pomóc Tobie wtedy kiedy tego potrzebujesz. Zabierzemy zepsute auto z drogi, odholujemy pojazd po kolizji lub postaramy się naprawić twoje auto w razie awarii. Zawsze i o każdej porze dnia i nocy jesteśmy do państwa dyspozycji.

Czy holowanie Szczecin obsługuje też inne miejscowości ?

Naturalnie. Zawieziemy państwa auto w każde dowolne miejsce jakie wybierzecie. Odbieramy i dostarczamy państwa auta bezpiecznie z punktu a do punktu b. Nie muszą się państwo o nic martwić my wszystkim się zajmiemy. Mamy doświadczenie zarówno w przewozie jak i załadunku oraz rozładunku aut całych jak i powypadkowych. Obsługujemy województwo Zachodniopomorskie jak i cały kraj. Jeżeli zajdzie taka potrzeba odbierzemy również auto poza granicami naszego kraju.

Czy holowanie Szczecin to usługa szybka ?

Tak. Jesteśmy pod numerem alarmowym cały czas. Staramy się pomagać państwu przez siedem dni w tygodniu i zawsze być dyspozycyjnymi. Holujemy samochody w dzień, w nocy, święta, dni wolne oraz w każdym innym dogodnym dla państwa momencie. Przewozimy samochody z punku a do punku b jak i odbieramy je bezpośrednio z awarii, wypadków i innych zdarzeń drogowych. Zadzwoń do nas a gwarantujemy szybki dojazd i przewóz twojego pojazdu we wskazane miejsce.

Jak holowanie Szczecin oraz okolice wycenia swoje usługi ?

Każdy przypadek jest inny i tak naturalnie podchodzimy do każdego zlecenia. Staramy się dobrze ocenić czas jaki może nam zająć jego wykonanie. Cena jest w głównym stopniu uzależniona od odległości jaka pojazd będzie przewożony i od tego jak dużo czasu zajmie nam jego załadunek oraz rozładunek. Naturalnie holowanie aut sprawnych jest tańsze od holowania aut które nie mogą o własnych siłach wjechać i zjechać z lawety. Wszystkie szczegóły dotyczące usługi ustalamy zawsze telefonicznie.