Autoholowanie Police | tel. 788-013-013

autoholowanie police

Czy jesteś przygotowany na trudną sytuację drogową ? Awaria lub wypadek może się przytrafić każdemu. Warto wiedzieć co zrobić w takiej sytuacji. Autoholowanie Police to pewna pomoc na drodze. Zapis sobie nasz numer kontaktowy a zawsze będziesz przygotowany. Szybko i bezpiecznie odbierzemy Ciebie i twoje auto z miejsca awarii lub kolizji. Z nami nie musisz się o nic martwić. Wystarczy że wykręcisz nasz numer alarmowy i podasz lokalizację a przyjedziemy w podane miejsce i udzielimy pomocy od ręki.

Mam awarię auta. Jak szybko autoholowanie Police odbierze mnie z miejsca postoju ?

Natychmiast. Wystarczy że zadzwonisz a my wyślemy nasz holownik od razu po twoim telefonie. Działamy przez siedem dni w tygodniu. Nasz numer alarmowy jest dostępny przez całą dobę. Wystarczy zadzwonić i podać lokalizację a przyjedziemy na miejsce i udzielimy pomocy. Jeżeli awarię da się usunąć na miejsce to tak uczynimy, w innym przypadki pojazd odholujemy na parking lub zaprzyjaźniony warsztat który udzieli pomocy.

Ile kosztuje autoholowanie Police i okolice ?

Cena jest za każdym razem ustalana indywidualnie z klientem. Cena usługi zależy od ilości kilometrów jakie musi pokonać nasza laweta, terminu realizacji oraz tego jak długo zajmie załadowanie i rozładowanie pojazdu z lawety. Jesteśmy konkurencyjni. Staramy się zawsze dostosować do potrzeb klienta. Jeżeli miałeś kolizję nie ze swojej winy otrzymasz od nas fakturę która pozwoli Tobie na odzyskanie kwoty zapłaconej za holowanie od firmy ubezpieczeniowej sprawcy wypadku.

Nie mam gdzie zostawić rozbitego auta. Czy autoholowanie Police mi pomoże ?

Spokojnie. My dysponujemy własnym parkingiem który jest monitorowany i strzeżony przez 24 godziny na dobę. W razie potrzeby udostępnimy miejsce na postój twojego pojazdu. Jeżeli wypadek odbył się nie z Twojej winy dostaniesz od nas fakturę która pozwoli na zwrot kosztów parkingu przez firmę ubezpieczeniową sprawcy. Jeżeli natomiast będziesz chciał od razu naprawić swoje auto odholujemy twój pojazd bezpośrednio na zaprzyjaźniony warsztat który udzieli Tobie pomocy.