Laweta Police | tel. 788-013-013

laweta police

Potrzebujesz przetransportować pojazd lub inny ładunek ? Laweta Police to pomoc w takich właśnie sytuacjach. Przewozimy pojazdy oraz inne towary na terenie województwa Zachodniopomorskiego jak i poza. Holujemy pojazdy do 3.5 tony. Przewieziemy auta całe i sprawne które mogą same wjechać na lawetę jak i te uszkodzone. Nasze holowniki są przystosowane do wciągania i zabierania aut uszkodzonych i powypadkowych. Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę.

Czy laweta Police jest dostępna od ręki ?

Działamy non stop przez siedem dni w tygodniu. Jesteśmy do państwa dyspozycji nawet w dni wolne i święta. Dysponujemy paroma holownikami dlatego prawie zawsze możemy państwu pomóc wtedy kiedy tego właśnie potrzebujecie. Wszystkie kwestie dotyczące czasu realizacji oraz terminów najlepiej ustalać z nami telefonicznie pod podanym na górze strony numerem telefonu. Działamy non stop więc mogą państwo śmiało dzwonić w każdy dzień tygodnia.

Ile kosztuje laweta Police ?

Koszt zlecenia za każdym razem ustalany jest osobno dla każdej usługi. Na koszt holowania składa się parę czynników. Ważna jest odległość holowania, czas jaki jest potrzebny na wykonanie zlecenia, czas i ilość pracy potrzebna na załadowanie i rozładowanie lawety oraz termin w jakim zlecenie ma być wykonane. Naturalnie łatwiejsze zlecenia przewozu pojazdów sprawnych, które same mogą wjechać i zjechać z lawety są tańsze niż holowanie pojazdów uszkodzonych. Przy załadunku i rozładunku tych pojazdów wymagana jest spora ilość pracy co podnosi koszty zlecenia.

Czy laweta Police może zabrać moje uszkodzone auto ?

Tak. Bez problemu odbierzemy każdy nawet najbardziej rozbity pojazd. Nasze lawety są obsługiwane przez wyszkolonych pracowników ze sporym doświadczeniem w holowaniu aut powypadkowych i rozbitych. Nasze lawety są wyposażone w mocną wciągarkę co ułatwia nam zabranie uszkodzonych pojazdów. Pomożemy państwu z każdym samochodem. Odbierzemy auto z dowolnego miejsca lub bezpośrednio z miejsca wypadku i odwieziemy we wskazane miejsce.  Jeżeli nie mają państwo gdzie pozostawić uszkodzonego pojazdu oferujemy miejsce na naszym strzeżonym parkingu. Zapraszamy serdecznie.