Holowanie Police | tel. 788-013-013

holowanie police

Jeżeli potrzebujesz pomocy na drodze lub po prostu przetransportować auto z punku a do punktu b to dobrze trafiłeś. Oferujemy państwu holowanie Police i okolice. Szybko wygodnie i konkurencyjnie. Przewozimy auta osobowe i dostawcze. Odbieramy samochody z awarii i wypadków. Pomożemy z przetransportowaniem nawet mocno uszkodzonego samochodu. Posiadamy spore doświadczenie w załadunku aut powypadkowych.

Jakie pojazdy może zabrać holowanie Police i okolice ?

Jesteśmy w stanie zabrać prawie wszystkie samochody osobowe i dostawcze. Dysponujemy lawetami o ładowności 1500kg lub ładowności 2800kg. Nasze lawety umożliwiają nam zabranie samochodów całych oraz uszkodzonych. Każdy holownik jest wyposażony w mocną wciągarkę dzięki czemu jest w stanie załadować nawet mocno uszkodzone powypadkowe auto. Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie i ustalić szczegóły przewozu auta.

Jak daleko działa holowanie Police ?

Staramy się pomagać państwu tam gdzie tego potrzebujecie. Działamy głównie w zasięgu województwa Zachodniopomorskiego. Obsługujemy wszystkie okoliczne miasta i miejscowości. Zawieziemy państwa auto z punktu a do punktu b szybko i bezpiecznie. Świadczymy też pomoc drogową i odbiór samochodów z wypadków w okolicach Polic oraz Szczecina. Jeżeli jest taka potrzeba możemy naturalnie zabrać państwa auto także z poza województwa Zachodniopomorskiego jak i z terenu poza granicami naszego kraju.

Jak liczona jest opłata za holowanie Police i okolice ?

Koszt każdego zlecenia jest indywidualnie ustalany z klientem w zależności od kilku czynników które mają zasadniczy wpływ na cenę zlecenia. Na koszt holowania składa się ilość kilometrów jakie przejedzie nasz holownik, czas jaki musimy poświęcić na wykonanie zlecenia, czas i trudność załadunki i rozładunku przewożonego pojazdu i towaru oraz termin realizacji zlecenia. Każde zlecenie jest indywidualnie negocjowane z klientem. Staramy się zawsze państwu pomagać i dostosować do waszych potrzeb. Dla stałych klientów lub osób z polecenia przewidujemy rabaty. Na nasze usługi wystawiamy faktury lub rachunki zarówno za holowanie jak i parking strzeżony. Zapraszamy do ustalenia wszystkich szczegółów telefonicznie.